Sposoby na pożyczkę online bez posiadania konta bankowego

Potrzebujesz szybko gotówki ale nie posiadasz konta bankowego lub nie chcesz aby środki trafiły na konto bankowe? Istnieją na rynku firmy które nie wymagają rachunku rozliczeniowego aby wypłacić środki swoim klientom.

Zwykle firmy pozabankowe wymagają od klienta prowadzenie rachunku bankowego gdyż na jego podstawie mogą zweryfikować tożsamość klienta starającego się pożyczkę pozabankową. Nie wszyscy jednak mogą spełnić ten warunek lup po prostu nie chcą udzielać informacji o swoim koncie bankowym osobom trzecim. Powstała, więc nisza rynkowa którą postanowiły wypełnić firmy stosujące inne metody wypłaty gotówki dla tych klientów. A do metod tych należą:

  • wypłata pożyczki w formie czeku
  • odbiór pożyczki na poczcie
  • dostawa gotówki do domu

Jak skorzystać z tych ofert? Wystarczy że skontaktujesz się z firmą która weryfikują klientów i wypłacają gotówkę w inny sposób niż korzystanie z pośrednictwa banku.

Przyjrzyjmy się zatem bliżej tym rozwiązaniom:

1. Pożyczka online w postaci czeku

Firmy Ratka.pl, Ekredycik oraz Gotówka Natychmiast proponują klientom wypłatę środków w formie czeku GIRO. Czek ten jest dostarczany do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej króra weryfikuje pożyczkobiorce na podstawie dowodu osobistego. Po dokonaniu wszelkich formalności i podpisaniu umowy u kuriera otrzymujemy do ręki czek i mamy 7 dni na jego realizację w Banku Pocztowym. Wypłata środków, jak i zwrot pożyczki odbywa się w tym przypadku bez udziału konta bankowego. Pożyczkę spłacasz na Poczcie podając jedynie numer rachunku pożyczkodawcy który masz w umowie.

Weź pożyczkę w Ratka.pl Weź pożyczkę w Ekredycik Weź pożyczkę w Gotówka Natychmiast

2. Pożyczka z odbiorem gotówki na poczcie

Jeśli nie posiadasz konta bankowego możesz także wybrać ofertę z możliwością wypłaty pożyczki bezpośrednio na poczcie lub w oddziale firmy. Takie rozwiązanie posiada firma KredytOK  i MoneyMan.

Aby otrzymać taką pożyczkę wystarczy zostawić na ich stronie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a konsultant firmy skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia warunków pożyczki i zawarcia umowy. Każdy wniosek o pożyczkę jest weryfikowany a po pozytywnym rozpatrzeniu otrzymujemy informację SMS. Pożyczkę możemy wypłacić w oddziale Poczty Polskiej na podstawie dowodu osobistego.

Weź pożyczkę w KredytOK Weź pożyczkę w MoneyMan

3. Pożyczka przez internet  z dostawą do domu

Kolejny sposób na pożyczkę przez internet bez konieczności posiadania konta bankowego to pożyczka z dostawą do domu którą oferuje firma Provident. Wniosek o pożyczkę można złożyć online. Wystarczy na stronie internetowej Providenta wybrać kwotę pożyczki, rodzaj i sposób zaciągniętego zobowiązania, dane osobowe i kontaktowe. Dodatkowo zostaniemy poproszeni o informacje o zatrudnieniu w celu weryfikacji i wyliczenia naszej zdolności kredytowej. Wypłata pożyczki, jak i jej zwrot odbywa się podczas wizyty pracownika Providenta w domu klienta. Spłata tej pożyczki może być w ratach tygodniowych lub miesięcznych.

Wybierając jednak tę formę pożyczki musimy liczyć się z dodatkowymi opłatami wynikającymi z kosztów obsługi, bo pracownik musi przyjechać nawet kilka razy w miesiącu. Dlatego tutaj korzystniej wychodzi pożyczka Providenta z wypłatą gotówki na konto bankowe.

Weź pożyczkę w Provident

 

Podsumowując wszystkie rozwiązania najczęściej klienci wybierają pożyczkę z wypłatą gotówki na poczcie. Obecnie taką formę oferuje tylko kilka firm pożyczkowych. Takie rozwiązanie wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania, ale być może taka forma gotówki stanie się standardem w wszystkich firmach. Klient sam będzie mógł decydować czy mu zaleczy na czasie czy chce chwilówkę bez posiadania konta bankowego.

Podobne wpisy

Leave a Comment

10 + twenty =